سوالات متداول

سامانه کوتاه کننده لینک  OURL.IR چیست؟

سامانه کوتاه کننده لینک OURL.IR یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک است. سایتی که به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود ، انجمن ، شبکه های اجتماعی و ... با قرار دادن لینک کوتاه شده کسب درآمد کنید.

چگونه کسب درآمد کنم؟

به دو روش می توانید کسب درآمد کنید:

1-کاربران با ثبت نام در سایت و کوتاه کردن لینک های خود و منتشر کردن آن در سایت ، انجمن ها ، شبکه های اجتماعی و هر جایی که کاربران بتوانند روی لینک کوتاه شده ی شما کلیک کنند کسب درآمد خواهید کرد.

2- مدیران سایت ها و وبلاگ ها می توانند با وارد کردن آدرس ساب دامین لینک دانلود سایتتان www.dl.address shoma.com یک کد مخصوص دریافت می کنید و در سایتتان قرار می دهید و از آن پس همه ی لینک هایی که با این آدرس www.dl.address shoma.com  شروع می شود به صورت کوتاه شده در می آیند و شما می توانید از همه لینک هایتان کسب درآمد کنید.

قابل ذکر است عنوان این گزینه در پنل کاربری لینک ساز هوشمند می باشد .

توجه کنید محدودیتی در تعداد وارد کردن آدرس ها نیست در صورتی که فایل هایتان را در آپلودسنتر ها نیز آپلود کرده اید می توانید اول آدرس آن را وارد کنید و کد را بسازید. مانند: uploadboy.com ،‌ rodfile.com و ...

درآمد من به چه میزان است؟

میزان درآمد شما از هر آی پی در هر 24 ساعت 50 ریال می باشد.

تا چه مدت لینک های من اعتبار دارد؟

تمامی لینک ها برای همیشه اعتبار دارد و فعال هستند.

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟

زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی 5 هزار تومان برسد ، می توانید از پنل کاربری خود ، قسمت در خواست واریز ، مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود ، وارد کرده و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. پس از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز ، وجود دارد. امکان واریز وجه بدون درخواست واریز هم وجود دارد که شما می توانید در پنل کاربری سقف واریزی رو انتخاب کنید و هر وقت که درآمد شما به آن رسید پول به حساب شما واریز می شود.

چگونه با اُ یو آر اِل تماس بگیرم؟

از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه کوتاه کننده لینک اُ یو آر اِل در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است.


چطور سفارش تبلیغ بدهیم ؟

در صفحه اصلی به برگه تبلیغات مراجعه کنید.

 

آیا با معرفی کاربر به OURL.IR مبلغی نیز به من تعلق می گیرد ؟

بله ، شما با استفاده از لینک مخصوصی که مربوط به شناسه شما می باشد ، هر کاربری که از طریق این لینک در سایت ثبت نام کند ،  از در آمد کاربر معرفی شده ی شما ، به شما تعلق می گیرد.

* قابل ذکر است که هرکسی که از لینک معرف شما به سایت ما وارد شود تا 90 روز بعد کاربر معرفی شده ی شما می باشد ، یعنی کاربر اگر بعد از وارد شدن به سایت ما اقدام به عضویت در سایت نکند و مثلا 20 روز بعد اقدام به عضویت کند در سیستم معرف کاربر شما می باشید و درصدی از در آمد به شما تعلق می گیرد ، این زمان تا 90 روز می باشد.